• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seçkin Adaklık Kurbanlık

Adres :

Topbaşı Merkez Mahallesi Meriç Caddesi Çıkmaz Sokak Tuğlaharmanı Zonguldak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Arık

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 170 23 67

Whatsapp 2:

0 (551) 029 26 19

Zonguldak hayvancılık alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeler ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Seçkin Adaklık Kurbanlık birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimlerden biridir.

İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun hayvan satışları yaparak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Sağlıklı hayvanlarımızla sizleri çok memnun ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile hayvanlarımıza çok güzel bakıyoruz.

Kurbanlık satış hizmetlerimizin yanında kurbanlık parçalama hizmeti de veriyoruz. Satın almış olduğunuz kurbanınızı istediğiniz şekilde parçalayarak en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak ekonomik açıdan yanınızda oluyoruz. Belirli dönemlerde kampanyalar yaparak müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz.

Hayvan satımı için bize ulaşım sağlamanız durumunda istediğiniz adrese kısa süre içerisinde ulaşım sağlıyoruz. Hayvanınızı inceleyerek değerini tespit ediyoruz. Daha sonra bütçenize uygun makul bir fiyatta anlaşma sağlayarak sizlerden satın alıyoruz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de tüm hayvan çeşitlerimizi yakından görebilir ya da hayvanınızı kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Hayvancılık alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Dilediğiniz zaman WhatsApp hatlarımıza mesaj atabilir veya telefon numaralarımızı her zaman arayabilirsiniz. Size cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR