• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seçkin Şarküteri & Manav

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 49 Efeler / Aydın - Girne Mahallesi Girne Bulvarı No: 69 Efeler Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Olcay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 484 64 37

Doğal ve organik gıdaları ayaklarınıza kadar getiren Seçkin Şarküteri & Manav birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Şehirlerde yaşayan insanların en büyük problemlerinden biri organik ürünlere ulaşmada zorluk yaşanmasıdır. Ürünlerin raf ömrünü uzatmak için katkı maddesi eklenmesi ve bazı işlemlerden geçmesinden dolayı ürünlerin doğallığı bozulmaktadır. Doğallığı bozulan ürünün faydaları da azalmakta ve yapılan işlemler bireylerin sağlığına zarar vermektedir. Köy hayatının azalması ile birlikte organik ürünlere ulaşım da bir hayli zorlaşmıştır. Özellikle şarküteri ürünleri, meyve ve sebzelerde doğal ürünler bir hayli azdır. Seçkin Şarküteri & Manav olarak, bu eksiklerin farkına varıp değerli müşterilerimiz için yerinden doğal ürünleri temin ederek taze sunmaktayız.

Aydın alışveriş noktasında marketimiz doğal, organik ve taze ürünlerin satışında seçkin bir markettir. Sizler günlük süt, taze yoğurt, taze peynir yağ çeşitleri, yuvarlama, el açması mantı yufka ve erişte, organik zeytin, organik tavuk ve yumurta başta olmak üzere birçok çeşitte şarküteri ürünlerini mağazamızda bulmanız mümkündür.

Şarküteri ürünlerinin yanı sıra taze meyve ve sebze çeşitlerimiz de mevcuttur. Ürünler içerisinde ihtiyacınız olan birçok çeşitti marketimiz de bulmanız mümkündür. İşlemden geçen ve sağlığınız için tehdit olan ürünlerin yanı sıra hizmetinize sunduğumuz organik ve taze ürünleri piyasa değerine göre uygun fiyatlarda satmaktayız. Bir kere alışveriş yaptıktan sonra daimi uğrak adresiniz olacak olan marketimize, siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR