• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Secret Sport Center

Adres :

İnönü Mah. Hürriyet Cad. No: 30/a Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap Vatansever

E-Posta Adresi :

secretsportcenter@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 790 69 10

Whatsapp 2:

0 (553) 619 82 49

Merkezimiz; Kırklareli spor sektöründe bayanlara özel spor salonu olarak hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız; her yaş grubundan bayan sporcumuza sağlıklı bir yaşam sürmek adına destek olmaktır. Bu amacımız ekseninde spor merkezimizde pilates, fitness, özel hamile pilatesti, reformer pilates ve profesyonel zumba dersleri verilmektedir. Gerek forma girmek isteyen gerekse formunu korumak isteyen siz değerli misafirlerimize pek çok alternatif ile günlük spor ihtiyacınıza yönelik hizmet vermekteyiz.

Hijyen, titizlik, uyum salonumuzun öncelikli çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde öncelikle siz değerli misafirlerimizin rahatı ve konforunu düşünerek; tüm beklentilerini karşılamaktayız. Kişiye özel olarak hazırlanan pilates ve fitness programlarımız ile vücudunuzun esnekliğini arttırabilir ve dengenizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Güvenli egzersiz metotları ile en kısa sürede en iyi sonucu almanıza odaklanıyoruz.

Salonumuz lokasyon olarak merkezi bir yerde bulunması, haftanın her günü hizmet vermesi ve hijyen konusundaki tutumu ile bölgemizin en çok tercih edilen bayan spor merkezlerinden birisidir. İsteğe bağlı olarak bire bir antrenör eşliğinde kişiye özel uygulamalarımız da bulunmaktadır. Eğitmen kadromuz alanında uzman, uluslararası sertifikaya sahip ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla uygun üyelik programlarımız ile siz değerli misafirlerimize antrenör eşliğinde spor yapma imkanı sunuyoruz.

Spor merkezimizde hem günlük sporunuzu yapabilir hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile günlük hayatın stresinden uzaklaşarak spor yapmak ve kusursuz bir bedene kavuşmak için sayfamızda yer alan iletişim adreslerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR