• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sefa Mühendislik & Doğalgaz

Adres :

Olgunlar Mahsultan Fatih Cad. No: 80/e Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 914 84 36

Whatsapp 2:

0 (537) 692 39 44

Whatsapp 3:

0 (506) 914 84 36

Evinizin ve iş yerinizin tesisatını güvenle bırakacağınız firmamız, Elazığ tesisat ve bakım onarım sektöründe güvenilir ve kaliteli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Uzun yıllar bu sektörde pek çok kaliteli işe imzasını atan firmamız, müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır. Ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı kalitemizden ödün vermeyerek yapıyoruz. Bu sayede firmamız, müşterileri memnuniyetini sağlamış olup, müşteri güvenini de kazanmış bulunmaktadır. Bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden kendimizden emin adımlarla ilerliyoruz.

Kombi montajı, kombi bakım ve onarımı, klima montajı, klima bakım ve onarımı, doğalgaz tesisatı bakım ve onarımı, petek montajı, petek bakım ve onarımı, soğutma sistemleri kurulumu ve bakımı, ısıtma sistemlerinin kurulumu ve bakımı gibi ihtiyacınız olan tesisat işlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Almış olduğumuz eğitimlerle ve kazanmış olduğumuz tecrübelerle hizmetlerimizi layıkıyla yapıyoruz ve sizlere kesin sonuçlu bakım hizmeti veriyoruz. Kullandığımız ve satışını yaptığımız ürünlerimizi seçerken kaliteden vazgeçmiyoruz.

Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek ekibimizle birlikte hem hizmetimizde hem de firmamızda değişimler yaparak gelişmeye devam ediyoruz. Değer verdiğimiz müşterilerimiz için kusursuz çalışmalar yapmak adına her gün daha iyisini kendimize hedef belirleyip, bu hedef doğrultusunda dikkatle ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle işlerimizi kısa sürede tamamlıyoruz. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken güler yüzlü ve saygılı kişiliğimizi ön planda tutuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR