• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sefa Oto Yıkama

Adres :

Belde Mahallesi Bölge Hastanesi İbrahim Hakkı Caddesi No: 8 / C (migros Arkası ) Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Ali Ekin

E-Posta Adresi :

akmanbeghan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 896 40 19

Oto yıkama sektöründe yıllardır hizmet veren firma olarak araçlarınızı yıkamaya talibiz. Aynı zamanda araba tutkunu olan firmamız araçlarınızı titizlikle temizlemekte, maksimum memnuniyet sağlamaktadır. Sizler araçlarınızı teslim ettikten sonra başlayan serüvenimiz araçlarınızı teslim eden kadar sürmekte. Bu süre zarfında araçlarınızın isteğiniz doğrultusunda iç, dış, motor temizliği ayrıca pasta cila, boya koruma işlemlerini de büyük bir özenle yapmakta ve sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Batman’da oto yıkama hizmeti veren firmamız yılladır personel bilgi becerisini ayrıca kullanmış olduğu cihazları yenilemekte sürekli becerilerini taze tutmaktadır. Aracınızın içine girdiğinizde içinize sinen, mis kokulu temizliği kim istemez?

Sektörde öncü olan firmamızın en büyük değeri, siz müşterilerimizin bizlere hissettirdiğiniz güven duygusu ve kalite ortalamasının üzerinde değerlendirme yapmayı sağlamanızdır. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bilincinde olduğumuz bu önemin hakkını verebilmek için gerek makine teçhizatlarımızla gerekse uzman personellerimizle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

Sadece yıkama değil pasta cila boya koruma konusunda da aynı hassasiyetle çalışmakta aracınızı benimseyerek üstün hizmet kalitesiyle çalışıp teslimi sağlamaktayız. Oto kuaför konusunda da aynı hassasiyet ve özen gösterilmekte, her gelen müşterimizin, ilk müşterimiz olduğu politikası güdülmektedir. Sağlam ve güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve hizmetlerimizi çeşitlendirme yönünden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunun için tüm imkanlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız ve bu yolda araştırmalarımız da büyük bir titizlikle devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR