• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sefaköy Güral Porselen

Adres :

İnönü Mahallesi Maslan Çeşme Caddesi No: 66 Sefaköy İstanbul/küçükçekmece İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

sefakoyguralporselen@gmail.com

İstanbul Sefaköy Güral Porselen olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu amaç edinerek yola çıktık. Firmamızın kendisine ilke edindiği en önemli unsur ise müşteri memnuniyeti, ardından güven ve kalite geliyor. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanınca zaten karşılıklı güven ile bizim mutluluğumuzu da sağlıyorlar. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz işimizde kaliteli bir hizmeti sizlere sunmak için gece gündüz çalışıyoruz, işimizi severek yapıyoruz.

Porselen sektöründe ilklerin öncüsü olarak işimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Geleneksel porselen zanaatlarını uyguladığımız ürünleri dünyanın dört bir yanına sunuyoruz. Estetik anlayışımızı çağdaş üretim teknikleriyle birleştirerek profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde bulunuyoruz. Nitelikli üretimlerimiz sayesinde sadece ülkemizde değil yurt dışında da konuşuluyoruz ve bu durum bizi gururlandırıyor. Kurum kültürü ve modern teknikleri aynı anda kullanarak sektörde ki en iyi yeri edindik. Bu üretim tekniği sayesinde firmamız hem kalitede hem de üretim artışında önemli bir yok kat etmiştir.

Hep daha iyi bir konuma gelebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Ülkemizin en saygın porselen markası haline gelmek bizi onurlandırıyor. İstediğiniz zaman denetiminize açık olan firmamızın bütün çalışmaları gözler önünde, şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti kalmamış olacaktır. Sunduğumuz hizmetin bütün ayrıntısını düşünerek kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz. Sizler de en iyi ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız, firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR