• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Segovet

Adres :

Şerifali Mah. Türker Cad. No: 32 Kat: 1 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebahattin Güçlü

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 056 19 06

İstanbul Ümraniye’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Segovet firmamız ilk günden itibaren kalitenin, güvenin ve bütçe dostu fiyatların adresi olmuştur. Bizler evcil hayvanlarımıza değer veriyoruz ve onların en sağlıklı, en güvenli ve konforlu ortamlarda bulunmaları gerektiğine inanıyoruz. Bunun için çağımızın en son olanaklarını kullanıma sunuyor, geniş ürün yelpazemizle her türlü talebi karşılamaya çabalıyoruz.

İstanbul alışveriş sektörünün öncülerinden birisi olarak her türlü talebi karşılamak adına geniş ürün seçeneği sunuyoruz. Veteriner kliniği ekipmanlarımızla veterinerlerimizin kliniklerini en iyi şekilde donatabilmelerine, müşterilerine gerekli hizmeti başarıyla sağlayabilmelerine yardımcı oluyoruz. Satışını yaptığımız ürünlerde önceliği her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetine veriyor, aldığınız her hizmetten yüzde yüz memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı her defasında en üst seviyede tutarak veteriner kliniği ekipmanları çeşitlerimizin tamamının dünya standartlarında ürünler olmasına dikkat ediyoruz. En son teknolojilere ve donanımlara sahip, tamamen kullanım amacına özel, kullanımı kolay şekilde tasarlanmış ürünlerimizi tercihe açıyoruz.

Her birisi klinik ekipmanları alanında deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte güler yüzlü hizmet ayrıcalığını tanıyoruz. Bütün bu ayrıcalıklı ekipman desteklerimizi aynı zamanda bütçe dostu fiyat avantajlarıyla birleştiriyor, her zaman en iyi fiyatlarla alışveriş deneyiminizi taçlandırıyoruz. Köpek kafesi satışı, kedi kafesi satışı, pet yoğun bakım kabini ve daha onlarca farklı seçeneği tercihe açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR