• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehzade Boyasız Göçük Onarım Merkezi

Adres :

Abdulhalik Renda Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Bulvarı Destici Apt B Blok 44/c Merkez/çankırı Çankırı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Işıkdemir

E-Posta Adresi :

galerisehzade@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 422 22 58

Aracınız için yaptıracağınız küçük bir işlem olsa dahi güvenebileceğiniz bir firma ile çalışmak istersiniz. Çankırı oto servis ve tamirhane sektörünün güvenilir ismi Şehzade Boyasız Göçük Onarım Merkezi tüm kalitesiyle hizmetinizdedir. Firma olarak yıllardır bu sektörde en özel çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Müşteri odaklı ilerlettiğimiz çalışmalarımızda değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tuttuk. Bu memnuniyeti ve güveni sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerlemeye devam ettik. Bugüne kadar başarıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı aynı başarıyla gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Aracınız için boyasız göçük onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Araç içi ve dışı detaylı temizlik yapıyoruz, far temizleme ve parlatma uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Aracınız için kullanacağınız aksesuarların satışını ve montajını yapıyoruz. Çeşitli direksiyon kılıfları arasında istediğiniz modeli direksiyonunuz için uyguluyoruz. Araç içerisindeki sigara yanıkları geçiriyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemeleri özenle seçiyor, kaliteli işçiliğimiz ile uygulamalarımızı dikkatle gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde her zaman en iyi çalışmaları gerçekleştirebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz.

Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimiz sayesinde tüm çalışmalarımız kısa sürede tamamlanıyor. Böylelikle ekibimiz zamandan tasarruf sağlarken müşterilerimizin de zamanından tasarruf etmesini sağlıyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, yenilikçi, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR