• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sekiz Çorapları

Adres :

Havaalanı Mah Gökçen Sok No : 11 Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cem Tüngül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 227 62 42

Sekiz Çorapları İstanbul Esenler’de faaliyetlerine devam etmekte, kaliteli ve modern ürünleriyle İstanbul giyim sektörünün öncüleri arasında bulunmaktadır. İşletmemiz kurulduğu günden bu yanan müşteri memnuniyetini ve beklentisini ilk öncelik kabul etmiş, müşterilerinin dört mevsime özel ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmiştir.

Firmamız güncel teknolojiyi üretimlerinde kullanmakta, tecrübeli personelleriyle çorap sektöründe kaliteyi misyon bilerek hizmet vermektedir. Kaliteli üretim anlayışımız doğrultusunda yenilikçi tasarımlar öne çıkmakta, örme, burun dikişi, ütü yıkama, kalite kontrol, ambalaj departmanlarımız dünya standartlarında ürünlere imza atmaktadır.

Firmamız erkek, bayan, çocuk ve bebek gruplarında pamuklu, likralı, yünlü, merserize, havlu, spor ve desenli modellerde çoraplar üretmektedir. Bütün modellerimizde zengin renk seçeneklerimiz ve geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin her biri özel tasarlanarak imalatı yapılmakta, kullanıcı dostu çorap çeşitleri ortaya konulmaktadır. Firmamızda uzman kadromuz sezona göre farklı nitelikte ürünler ortaya koymakta, estetik olarak ürünlerini en üst düzeye çıkararak müşterilerinin ayaklarını her mevsim istedikleri sıcaklıkta tutmaktadır.

Üretim politikalarımızın başında kalite gelir. Bütün çorap modellerimizde en kaliteli hammaddeleri kullanır, en başarılı ve modern makinalarda hammaddelerimizi işleyerek kaliteli çoraplara dönüştürürüz. Her tarza ve her yaşa uygun modellerimiz en doğru kalıplarda hazırlandığı için müşterilerimiz güvenli ve sağlıklı biçimde ürünlerimizi kullanabilir.

Üretim kalitesini ve hammadde kalitesini en üst düzeyde tuttuğumuz çorap çeşitlerimiz aynı zamanda en makul fiyatlarla tüketiciye sunulur. Bütçe dostu ürünlerimiz her bütçeye hitap eder.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR