• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sel Ticaret

Adres :

Gürsu Mahallesi 358 Sokak Özhurma Sitesi D Blok Daire: 1 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Seyrekoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 981 67 53

Whatsapp 2:

0 (536) 770 02 21

Sel Ticaret, Antalya’da hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Su hayatımızın vazgeçilmezi ve yaşam sebeplerimizden biridir. Su ve su kaynakları olmadan bit yaşam sürdürülebilmesi mümkün değildir. Sel Ticaret olarak suyun önemini biliyor ve sağlıklı temiz suyu müşterilerimize iletiyoruz. Doğal kaynak suyu olan Damla Su markasını satıyoruz.

Antalya hizmet alanında faaliyet veren firmamızda sadece su değil aynı zamanda tüp satışı da yapıyoruz. Her boy tüpün bulunduğu firmamızda istediğiniz zaman tüp siparişi verebilirsiniz. Genellikle evlerde mutfak ve banyolarda hala kullanılmaya devam edilen 12 kg’lık tüplerin satışını yapıyoruz. Öte yandan, tüp gibi damacana su siparişi verdiğiniz zaman firmamızda çalışan tecrübeli, işinde deneyim kazanmış elemanlarımız tarafından siparişinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Aslında suyun büyük şişelerde olmasını tanımlayabilmek için kullanılan bir terim olan damacana, hemen hemen herkesin evinde bulunmaktadır ve 19 litre olarak satılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet politikasını benimseyerek açıldığımız günden beri müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Sel Ticaret bünyesinde çalıştırdığımız elemanlarımızın hepsi iş ahlakı ve disiplinine önem veren, tecrübeli elemanlar olarak hizmet vermektedirler. Hizmet sektöründe olan gelişmeleri, yakından takip ediyoruz. Ürünlerimizi gelişmelere göre güncelleyerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap ediyoruz. Yaşamımızın ve evlerinizin temel ihtiyacı olan suyun satışını yapmaktan ve sağlığı kapınıza kadar getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Kendimizi geliştirerek adımızı daha geniş kitlelere duyurmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR