• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selçuk Sigorta Acenta Hizmeti

Adres :

Tavşan Mah. Gazi Cad. 66 D: 1 Merzifon Amasya Amasya » Merzifon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Yetikcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

selcuksigorta05@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 354 98 65

Whatsapp 2:

0 (553) 354 98 65

Biz bu yola çıktığımızda gördük ki Amasya sigorta finans sektöründe bizim sunacağımız hizmete ihtiyacınız var. Gözlemlerimiz sonucunda sizlerin kaliteli hizmet alamadığınızı fark ettik. Selçuk Sigorta Acenta Hizmeti olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman hizmetin en iyisini sunmak için buradayız. Profesyonel ekibimizle sizlere en uygun sigorta teklifleri ile yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Kasko ve trafik sigortası yaptırmadan önce sektörde mutlaka bizden de teklif alın. Sizlere sunduğumuz uygun teklifleri değerlendirmeden giderseniz daha sonra pişman olabilirsiniz. Biz sizleri sigorta finans alanında memnun etmek için varız.

Ekibimizle büyük bir titizlikle ilerlettiğimiz hizmetlerimizde, güçlü ve finansal yapımız değerli müşterilerimize tüm sigorta alanlarında uzun vadeli çözümler sunmamızı sağlıyor. Seyahat, trafik, kasko, konut, nakliyat, işyerleri, ferdi kazalar veya sağlık sigortasında sizlere hizmet veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile uygun fiyat tekliflerinin garantisini veriyoruz. Biz size, hem kaliteli hizmet almayı hem de tekliflerimiz ile kazanç sağlamanızı vadediyoruz.

Askeri personele, kamu çalışanlarına ve öğretmenlere yüzde yirmi beş indirimli hizmetimiz ile avantajlarınızı göz önüne seriyoruz. Firmamıza gelmeden de size uygun tekliflerden haberdar olabilirsiniz. Ruhsatınızı çekip göndererek sizlere uygun kasko ve trafik sigortalarından anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Biz bu sektörde sizlerin bize olan güveni ile her geçen gün daha büyüyeceğiz. Amasya’da kaliteli hizmet denildiği zaman, bugün olduğu gibi yarın da akıllara ilk biz geleceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR