• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sembol Özel Eğitim

Adres :

Gerzele Mahallesi 585. Sok. No: 2 Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yalçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 514 27 16

Alanında uzman çalışan kadrosu ile Denizli eğitim alanında profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Sembol Özel Eğitim birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyeleri arasında yer almaktadır.

Firmamız uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile sizler için yaygın anksiyete bozukluğu tedavisi, otizm spektrum bozuklu tedavisi, okul öncesi eğitimi ve duyu bütünleme tedavisi gibi pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Her bir öğrencimizle özel olarak ilgilenerek kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Uzman ekibimizle kaliteli bir şekilde hizmet vererek sorunları ortadan kaldırmak için çok çalışıyoruz. Öğrencilerimizin hem güzel zaman geçirmesini hem de tedavi almasını sağlıyoruz.

Eğitim hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Velilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalarak çocukları hakkında detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz.

Hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunarak da sizleri ekonomik açıdan mutlu ediyoruz. Yıl içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Net bir fiyat teklifi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eğitim hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ya da hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir, e-posta adresimize mail gönderebilir veya WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kıymetli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak bilgi veriyoruz.

Denizli merkezefendi otizm spektrum bozukluğu ,Denizli merkezefendi yaygın gelişimsel bozukluk ,Denizli merkezefendi özel eğitim ,Denizli merkezefendi etkinlik çizelgesi ,Denizli merkezefendi flortime ,Denizli merkezefendi oyun terapisi ,Denizli merkezefendi sosyal beceriler ve zihin kuramı ,Denizli merkezefendi alev girli ,Denizli merkezefendi binyamin birkan ,Denizli merkezefendi davranış terapisi ,Denizli merkezefendi yanlışsız öğretim ,Denizli merkezefendi tekrarlayan davranışlar ,Denizli merkezefendi bireysel eğitim ,Denizli merkezefendi dil konuşma ,Denizli merkezefendi zihin engeli ,Denizli merkezefendi özel eğitim güçlüğü ,Denizli merkezefendi disleksi ,Denizli merkezefendi takıntılı davranışlar ,Denizli merkezefendi çocuk gelişimi ,Denizli merkezefendi çocuk nöroloğu ,Denizli merkezefendi çocuk psikiyatrisi ,Denizli merkezefendi davranış terapisi ,Denizli merkezefendi rehabilitasyon merkezi ,Denizli merkezefendi asperger sendromu ,Denizli merkezefendi dil gelişimi ,Denizli merkezefendi sözel davranış ,Denizli merkezefendi ekolali ,Denizli merkezefendi duyu bütünleme terapisi ,Denizli merkezefendi model olma ,Denizli merkezefendi gölge öğretmen ,Denizli merkezefendi otizm anneleri ,Denizli merkezefendi rehberlik araştırma merkezi ,Denizli merkezefendi down sendromu ,Denizli merkezefendi grup eğitimi ,Denizli merkezefendi otizm spor ,Denizli merkezefendi akran etkileşimi ,Denizli merkezefendi özel öğrenme güçlüğü ,Denizli merkezefendi denizli özel eğitim ,Denizli merkezefendi ibrahim diken ,Denizli merkezefendi etkileşim temelli terapi ,Denizli merkezefendi kaynaştırma ,Denizli merkezefendi erken çocukluk ,Denizli merkezefendi erken eğitim ,Denizli merkezefendi problem davranışlar ,Denizli merkezefendi gelişim testleri ,Denizli merkezefendi aile danışmanlığı ,Denizli merkezefendi akran öğretimi ,Denizli merkezefendi aile eğitimi ,Denizli merkezefendi pekiştireç ,Denizli merkezefendi ergoterapi

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR