• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Semih Sönmez Sigorta

Adres :

Cumhuriyet Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No: 21 C Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Söznmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 485 30 45

Semih Sönmez Sigorta firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sigorta günümüzde birçok oluşan yeni gelişme ve durum karşısında daha da önemli bir hal almıştır. Önceden primler ödeyerek bir kimsenin ya da bir şeyin yaşamı, sağlığı, hayatı ve malları üzerine ileride karşılaşılabilecek zararları gidermek için sigorta hizmeti sunan kurumlardan yararlanmak gerekmektedir. Günlük hayatta kullandığımız ve değerli olan şeylerin korunmasının en temel yolu sigorta olduğu için sigorta yaptırmak herkes için önemlidir. Bizim de firma olarak sizlere sunduğumuz Samsun sigorta finans sektöründe hizmet veren firmamız Semih Sönmez Sigorta firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir sigorta hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz sigorta çeşitlilerinden bazıları şunlardır; konut sigortası, yabancı sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası ve sağlık sigortası gibi hizmetler başta olmak üzeri sizlere daha birçok sigorta şeklini sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Firma olarak sizlere hizmet sunan tüm arkadaşlarımız da sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmesi için alanında gerekli eğitimi almış profesyonel çalışan kişilerden seçmiş bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin büyük bir öneme sahip olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR