• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Semra Güzellik Salonu Samsun

Adres :

Ulugazi Mahallesi, Hakkıbey Sk. No: 7/a/1 İlkadım Samsun Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semra Geçer

E-Posta Adresi :

semra.gecer94@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 202 72 43

Whatsapp 2:

0 (546) 202 72 43

Güzellik ve kuaför alanında sizlere başarılı hizmetler sunarak en güzel saç modellerini ve tasarımlarını uygulamaktayız. Güzelliğinizi biraz daha ön plana çıkartacak en başarılı uygulamaları profesyonel şekilde uyguluyoruz. Güzellik alanında yıllardır başarılı çalışmalar yapan salonumuz sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Alanında deneyimli ve başarılı olan ekibimiz ile en güzel saç modellerini sizlere uygulamaktayız.

Saç uygulamaları ve bakımı yanında sizlere kişisel bakım ve makyaj alanında da başarılı hizmetler sunmaktayız. Kişisel bakımınızın en güzel şekilde yapılması ve en başarılı makyaj uygulamalarını sizlere sunmaktayız. Manikür ve pedikür konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunan güzellik salonumuz sizlerin kişisel bakımını tam ve eksiksiz bir şekilde yapmaktadır.

Samsun güzellik salonu ve kuaför ile kişisel bakım alanlarında sizlere en başarılı hizmetleri sunarak sizlerin güzelliğini ön plana çıkartmasını sağlıyoruz. Düğün ve nişan gibi oldukça önemli olan özel günlerinizde buna uygun olacak en özel saç modellerini ve tasarımlarını başarılı şekilde uygulamaktayız. Alanında uzman olan güzellik salonumuz sunduğu hizmetlerde profesyonel bir çalışma sergilemektedir.

Makyaj alanında da sizlere konusunda deneyimli olan ekibimiz hizmet sunmaktadır. En güzel makyaj stillerini sizlere uygulayacak olan ekibimiz sizlerin çok daha görünmesini sağlamaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde sizlerin sağlığı ve güzelliğini her zaman ön planda tutmaktayız. Memnuniyetinizi kazanmak için çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmekte ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR