• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sena Elektrik

Adres :

Yirmiikigün Mah. 91041. Sok.zekeriyaköy Sitesi 4. Blok No: 23 Onikişubat/kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kösekul

E-Posta Adresi :

senasareelektrik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 810 05 14

Whatsapp 2:

0 (507) 810 05 14

Elektronik sektörü her zaman kendisini geliştirmeye ve yenilemeye açık bir sektördür. Bizler de her biri bu işe yıllarını vermiş çalışkan ve deneyimli arkadaşlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede, en kaliteli ekipmanlar ve en uygun fiyatlarla verebilmek için gece gündüz demeden canla başla, büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

Kahramanmaraş elektronik sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizler için en iyi ve doğru hizmeti sunarken, siz değerli müşterilerimizle aramızda karşılıklı güven bağı kurabilmeyi ve sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmeyi hedefledik ve bu hedefi gerçekleştirmeye yönelik adımlar attık. İşte siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de bize hedefimize yönelik ne denli doğru adımlarla yaklaştığımızı bir kez daha gösteriyor. Bu geri dönüşler bundan sonra yapacağımız çalışmaları büyük bir şevkle ve kendimizden emin adımlarla yapabilmemize vesile olmuş, işletmemiz haklı bir gurur yaşamamızı sağlamıştır.

Sizler de en uygun fiyatlara istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda en iyi hizmeti alabilmek ve en deneyimli eller ve en kaliteli ekipmanların ortaklaşa çalışması olan hizmetlerimizden en uygun fiyatlardan yararlanabilmek için mutlaka bizimle irtibata geçin. Bizler bu en iyi ve en kaliteli hizmetleri en kısa sürede siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmayı ve sizlerle tanışmayı büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Sizler de en kısa sürede işletmemize gelerek bu hizmetlere daha yakından şahit olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR