• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sena Estetik

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No: 16 Kat: 1 ( Migros Yanı ) Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşe Anşin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 573 73 66

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri veren Sena Estetik birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezi olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşterilerimizin taleplerine eksiksiz karşılık vermeyi misyon edinerek ilk günden beri sizlerin huzurundayız. İhtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti sizlerin istifadesine sunarak estetik dokunuşlar yapmaktayız. Sektörümüzün gerektirdiği donanım ve imkanlara sahip güzellik merkezimizde uzmanlarımız ve deneyimli personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşen her hizmeti titizlikle yerine getirmekteyiz.

Manisa güzellik merkezi olarak hem kadınlara hem de erkeklere yönelik hizmetlerimizle geniş kitlelere hitap etmekteyiz. Sizlere; lazer epilasyon, dövme silme, karbon peeling, iğneli epilasyon ve daha pek çok hizmeti sunarak taleplerinize karşılık vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir güzellik merkezi olarak hizmet politikası geliştirmekteyiz. Tüm işlemlerimizi istediğiniz sonuçları elde ederek sonlandırmaktayız. Güzellik ve kişisel bakım deyince müracaat edebileceğiniz en nitelikli adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Güzellik merkezi olarak müşterilerimizle güçlü bir iletişim ağına sahibiz. Güler yüz verdiğimiz hizmetlerin bir parçasıdır. Tüm işlemlerimizi müşterilerimize rahat ve huzurlu bir ortamda sakin bir şekilde uygulamaktayız. Her açıdan güvenle müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerle buluşmaktayız. Güzellik merkezi olarak en yeni ve trend uygulamaları sahip olduğumuz imkanlarla sizlerin istifadesine sunmaktayız. İlk seansta değişimi fark ettirerek sizlere güven vermekteyiz. Hizmetlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede kaliteyi makul fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR