• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şenay Ağca Güzellik Merkezi

Adres :

Misbetiye Caddesi Başa Sokak Yeşil Irmak Apartmanı No: 7 D: 4 İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenay Ağca

E-Posta Adresi :

eva.senay@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 030 64 80

Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği günümüz dünyasında bayanların teknolojinin en özel hizmetlerinden yararlanması için çalışan bir kuruluşuz. Kadınların, estetik ve güzelliklerine küçük dokunuşlarla büyük güzellikler, ciltlerinde beğenmedikleri, gözlerine hoş görünmeyen her noktasına çalışmalar yapıyoruz. Dünya trendlerini, modellerin, televizyon, dergi ve sosyal medya fenomenlerinin kullandığı teknolojik estetik yöntemleriyle size hizmet veriyoruz.

Kırışıklıklara, cilt bozulmalarına, lekelere, çatlaklara ve birçok cilt sorun ve hastalıklarına teknolojik, sağlıklı ve profesyonel yaklaşımlarla çözümler üretiyoruz. Sizlerin kendinizi öncelikle psikolojik olarak rahat hissedip beğenebileceği ve sonra da aynada kendisine güzel bakabileceği estetik çalışmalar üretiyoruz. Bir kadın öncelikle kendini, kendisinin beğeneceği bir düşünce yapısına sahip olsun istiyoruz. Yaptırdığı estetik, masaj, cilt bakımı ve vücudunda yaptırdığı her türlü çalışmanın bir karşılığı olsun misyonuyla çalışıyoruz. Yapılan çalışmalardan ruhen ve bedenen incinmeden, ağrı, sancı, pişmanlık, çöküntü yaşamadan güzel olmayı hak ediyor felsefesiyle hizmet sunuyoruz.

En kusursuz işlemlerle, ameliyatsız, tamamen profesyonel personellerle hizmet ediyoruz. Teknolojinin en son olanaklarını sizlerle buluşturuyoruz. Güzelliğin en özel sırlarını sizlerle paylaşıyoruz. Yarınlara daha güzel, bakımlı, sağlıklı ve estetik kadınlarımız olsun çabası içerisinde hareket ediyoruz.

Bayanların aynaya bakarken kendinden ürkmeden bakabilmesi, görüntüsünden üzüntü ve kaygı duymayacağı bakışlara sahip olsun istiyoruz. Biz sizler için estetiğe farklı bir bakış açısı, farklı bir tarz, alternatifli güzellik imkanları sunuyoruz. Beşiktaş estetik olarak verdiğimiz hizmettegüzelliğin aynası olmak için sizlerleyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR