• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şenol Oto Kaporta Boya

Adres :

8780/22 Sok. No: 25 Ata Sanayi Sitesi - Çiğli / İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şahin

E-Posta Adresi :

mehmetsahin20159@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 565 22 47

Whatsapp 2:

0 (544) 565 22 47

Şenol Oto Kaporta Boya olarak İzmir Çiğli’de faaliyet gösteren firmamız uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle her geçen gün daha geniş kitleye ulaşmaya devam ediyor. Çalışmalarımıza aralıksız sürdürüyor ve başarı basamaklarını kısa sürede, büyük bir hızla tırmanmış bulunuyoruz. Fakat başarılarımızı ve bugünkü bulunduğumuz konumu kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini başarabileceğimize olan özgüvenimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe yenilikçi çözümler, profesyonel kadro, kaliteli uygulamalar, uygun fiyat, doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Biliyoruz ki oto kaporta alanında her gün yeni gelişmeler olmakta, uluslararası düzeyde sektör, zenginleşerek gelişimini sürdürmektedir. Her gün yeni ekipmanlar, yeni uygulama yöntemleri araç marka ve modelleri sahaya çıkmaktadır. Kusursuz hizmetler için bütün bunların yakından takip edilmesi, en doğru çözümleri en etkili şekilde hayata geçirilmesi gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak firmamız bünyesinde özellikle teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. En yeni ürün ve uygulamaları sistemimize dâhil ederek hayat geçiriyoruz.

Şenol Oto Kaporta Boya firmamızda başarının güçlü bir ekiple daha rahat yakalanacağının bilinciyle hareket ediyor, işini özveriyle ve büyük bir heyecanla yapan bir kadroya sahip bulunuyoruz. Güler yüzlü hizmet prensibini alandaki başarısıyla taçlandıran personellerimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına ihtiyaçları tespit etmekte, en doğru çözümleri uygun fiyat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR