• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sepetcioğlu Halı Yıkama

Adres :

Çayırbaşı Mah. 1345 Sokak No: 10 Samsun » Vezirköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Sepetçioğlu - Orhan Sepetçioğlu - Harun Sepetçioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

melih_097@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 467 00 97

Whatsapp 2:

0 (542) 766 02 42

Whatsapp 3:

0 (543) 793 20 09

Yaşadığımız yerlerde özellikle evlerimizde kullandığımız halılar her zaman kendini göstermektedir. Her gittiğimiz yerde ilk olarak gözümüze çarpan halılar ve o halıların deseni ile temizliği olmakta. Özellikle bazı desenli halılar kir tutmakta ve kötü bir görüntü ile göz zevkimizi bozmaktadır. Uzun süre yıkanmayan halılarda kokmalar meydana gelmekte ve bizleri hem görsel olarak hem de koku anlamında olumsuz etkilemektedir. Sizlerde eğer halılarınızda böyle durumlarla karşılaşıyorsanız bu durumu hiç dert etmeyin. Sizlere sunmuş olduğumuz halı yıkama hizmeti ile bu dertten kurtuluyorsunuz.

Firmamız Samsun halı yıkama sektöründe kalitesi ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Kalabalık müşteri potansiyeli ile ne kadar kaliteli işler yaptığını ortaya koymaktadır. Halı yıkama firması olarak kirlenmiş halılarınızı evden alıp evinize teslim ediyoruz. Halılarınızı son derece kaliteli makinelerimizle yıkıyor ve en kısa zaman da sizlere teslim ediyoruz. Ekip olarak uzun süredir yapmış olduğumuz halı yıkama işini her geçen gün daha da ilerletmekteyiz. Sizlere giderek çok daha kaliteli hizmetler vermekteyiz. İşimizi severek yapan bir firma olarak müşterilerimiz güvenle bizleri tercih etmekte.

Son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere temiz halılar teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Usta çalışanlarımız ile bizlere teslim etmiş olduğunuz halıları titizlikle temizleyip yıkıyoruz. Daha sonra kuruma işlemi bittikten sonra özenle ambalajlayarak değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Firma olarak halı yıkamada bizleri tercih ederek çok daha temiz halılar kullanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR