• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serdar Akvaryum Petshop

Adres :

4 Temmuz Mah. Dikdemir Sokak No : 16/a Kocaeli » Karamürsel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Furuncu

E-Posta Adresi :

a.serdar_furuncu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 738 62 37

Kocaeli evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan firmamız; can dostlarınızın sağlık, beslenme ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışımız ile her aman müşterilerimizin takdirini kazandık. Can dostlarınıza beslenmeden aksesuara; bakım ürünlerinden kıyafete kadar pek çok gereksinimlerini en makul fiyatlar ile sunduk. Her geçen gün ürün skalamızı arttırarak müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma olarak müşterilerimizin can dostlarının beslenmeleri konusundaki hassasiyetlerinin farkındayız. Bu sebeple satışını yaptığımız Kedi ve köpek maması çeşitlerimiz evcil hayvanlarınızın metabolik özelliklerine uygun ve bağışıklık sistemlerini destekleyen ürünlerdir. Firmamızı alo mama sipariş hattımızdan arayarak acil siparişlerinizi tedarik edebilirsiniz.

Firmamızda siz değerli müşterilerimize akvaryum modelleri konusunda da oldukça geniş bir alternatif sunmaktayız. Balıkları seven ve evinde mutlaka balık beslemek isteyen balık sever dostlarımıza %100 güvenilir alışveriş imkanı ile hizmet vermekteyiz. Akvaryum hobinize ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz. Dolayısıyla satışını yaptığımız ürünlerimizin çeşitliliği ve kalitesi ile tüm akvaryum ve akvaryum ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Firma olarak yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sektördeki saygınlığımızı koruyarak evcil hayvanlarınıza daha kaliteli bir yaşam sürmelerinde pay sahibi olmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde anı gezegeni paylaştığımız can dostlarımıza en iyi hizmeti sunmak için dün olduğu gibi bugün ve yarın da elimizden geleni yapmakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR