• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serdar Barber Shop

Adres :

- Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Fazlıoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 719 33 46

Bursa Yıldırım’da faaliyet gösteren Serdar Barber Shop firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Kişisel bakım erkekler için en önemi hususlardan birisidir. Gerek günlük hayatta gerekse özel organizasyonlarda erkeklerin son derece şık v bakımlı olmaları, tarzlarını ortaya koyabilmeleri gerekir. Bütün bunları en iyi şekilde yansıtacak ve gösterecek olansa sağlar.

Saçların hem sağlıklı hem de bakımlı olması gerekir. Bunun için İstanbul kuaför sektörünün öncülerinden birisi olan firmamız profesyonel çözümler geliştirmekte, kişisel bakım modasını yakından takip ederek en son trendleri en kısa sürede uygulamaya geçirmenin ayrıcalığını sağlamaktadır. Birbirinden farklı stilleri sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamakta, tarzınızı dilediğiniz gibi ortaya koymanızı mümkün kılmaktadır.

Serdar Barber Shop olarak en büyük zenginliğimiz uzman kadromuzdur. Her biri alanında deneyimli, tecrübe sahibi, yetenekli, marifetli parmaklara sahip bir ekiple çalışıyoruz. Uzman kadromuz kendini sürekli geliştirmekte, değiştirmekte ve en son kişisel bakım trendlerinin vazgeçilmez noktası olmaktadır.

Kişisel bakımda uzmanlık kadar kullanılan ekipman ve bakım ürünleri de önemlidir. İşletme olarak kişisel bakım alanında en seçkin markalarla çalışıyoruz. Markaların en son geliştirdikleri ürünleri uygulamalarımızda kullanıyor, yediden yetmişe herkesin aradığını bulabilmesini sağlıyoruz. Saç sakal tıraşı, saç tasarımı, çocuk saç tıraşı, saç botoksu, saç düzleştirme ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi geniş, ferah, nezih ve hijyenik bir ortamda ağırlıyor, uygun fiyatlı çözümün adresi oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR