• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şerefoğlu Baklavaları

Adres :

Cumhuriyet Mah. 2038 Cad. D1 5/a Blok Toki Bölgesi Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atila Ulaşan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 970 51 26

Firmamız Şerefoğlu Baklavaları, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Kültürümüzün en önemli lezzetlerinden biri olan baklava, Türkiye’yi temsil eden lezzetlerden biri… Aksaray pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz hizmetle değerli müşterilerimize tatlı servisi yapıyoruz. Şerbetli tatlıların başında yer alan baklava, farklı şekillerde hazırlanarak servis ediliyor. Baklava yapımında kullanılan yufka, şerbet, baklavanın pişme süresi ve tereyağı oranı baklavanın lezzetini etkiliyor.

Baklava yapımı özen ve dikkat istediği gibi tecrübe de istiyor. Yılların bilgi ve birikimine sahip baklava ustalarımızla her gün taze olarak baklava servisi yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde çeşitli şerbetli tatlıları özenle hazırlayarak servis ediyoruz. Müşteri odaklı verdiğimiz hizmet doğrultusunda lezzetli, taze ve tam kıvamında baklava yapıyoruz. Pastanemizde sadece baklava servisi yapılmıyor. Aynı zamanda havuç dilimi, fıstıklı sarma, midye baklava gibi farklı tatlı çeşitleri pastanemizde servis ediliyor.

Çeşitli şerbetli tatlıları özenle hazırlayarak servis ediyoruz. Tatlı çeşitlerimiz her gün taze olarak hazırlanıyor. Yarım kiloluk ve bir kiloluk paketlerle tatlı paketi hazırlandığı gibi tepsi ile tatlı satışı yapılıyor. Gün içinde tatlı ihtiyacınızı karşılamak için pastanemizi ziyaret edebilirsiniz. Özel gün ve davetler için tatlı siparişi vermek istiyorsanız pastanemizle iletişime geçebilirsiniz. Bizler toplu tatlı siparişi alarak hizmet vermekteyiz. Lezzetli, tam kıvamında, taze tatlı çeşitleri için pastanemizi güvenle tercih edebilirsiniz. Pastanemizde bulunan tüm lezzetler uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR