• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seren Karaduman ve Güzellik ve Akademi

Adres :

Huzurevleri Mah. 21. Sokak Ahmet Recep Battalgazi Apt. No: 23 Kat: 5 ( Petrol Ofisi Çaprazındayız) Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seren Karaduman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 194 54 95

Seren Karaduman ve Güzellik ve Akademi olarak birmilyonnokta.com adresinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Cilt bakımı ve güzellik işlemlerinde uzman bir merkezden destek almak her zaman için en doğrusudur. Biz bu amaçla müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Tüm personelimiz güzellik merkezimizde verdiğimiz hizmetleri en üst noktaya taşıyacak derecede işine hakimdir. Özellikle hassasiyet gerektiren işlemlerde itinalı bir çalışma yürütüyoruz. Sektördeki bu becerilerimiz sayesinde bir hayli geniş çevrelere ismimizi duyurmuş durumdayız. Bu ünümüzün arkasında yatan en önemli sebep ise kaliteli hizmet anlayışımızdır. Her işlemde maksimum özen ve çözüm vaat ettiğimiz için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmekteyiz.

Diyarbakır güzellik merkezi sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu alanda gerek cilt bakımı gerekse güzellik işlemleri için en kesin ve kalıcı çözümleri sunuyoruz. Doğal olarak firmamızın hizmetlerinde sürdürülebilirliği sağlamak adına gerekli tüm mevzuata uygun hareket ediyoruz. Müşterilerimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerde sağlık kurallarına uygun bir anlayış sergiliyoruz. Özellikle hijyen konusunda son derece özenli bir anlayışa sahibiz.

Yüz bölgesinde hem tasarım hem de renklendirme hizmetleri sunmaktayız. Kaş ve kirpiklerinizi tam da sizin istediğiniz şekilde tasarlıyoruz. Tırnak bakımı ve güzelleştirmesi için de bizi tercih edebilirsiniz. Hem protez tırnak uygulaması hem de kalıcı renklendirme konusunda son derece iddialıyız. Vücut bakımında da en yenilikçi ve faydalı çözümleri müşterilerimiz için sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR