• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serenity Design

Adres :

Önder Mahallesi Muradiye Caddesi No : 5 Siteler Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufdemirserenitydesign.com.tr

Whatsapp 1:

0 (536) 990 36 33

Whatsapp 2:

0 (536) 990 36 33

İç dekorasyon ve tadilat işlemleri çok büyük öneme sahip olan hizmetlerdir. Bu yüzden evlerinizin, işyerlerinizin ve diğer yaşam alanlarının dekore edilmesinde profesyonel destek alınması büyük bir öneme sahiptir. İç dekorasyon işlemleri sonrasında verilen hizmeti ve kullanımı dahi etkileyen bir süreci de kapsar. Ancak her iç dekorasyon işlemi hizmeti veren kurum kaliteli ve yüksek verimlilikli sonuçlar elde edememektedir. Bu yüzden bir alanda uzmanlaşmış olan iç dekorasyon sağlayıcılarından hizmet alınması daha kaliteli sonuçları beraberinde getirecektir. Bizler Serenity Design olarak sizlere kuaför salonu iç dekorasyon hizmetleri konusunda hizmetler vermekteyiz.

Serenity Design olarak Ankara ilinin Altındağ ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, modern ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Ankara iç dekorasyon alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kuaför salonu iç mekânlarının dekorasyonu konusunda gerekli olan kasa banko, berber tezgâhı, yıkama seti, berber koltuğu, bekleme alanı, iç mekân ferahlığı ve kullanışlılığı gibi birçok konuya dikkat etmekte ve verilen hizmete uygun renk tonları ile sizleri yansıtan bir kurum dekorasyonu sağlamaktayız. Bu hizmetleri sağlarken de kaliteli ve sağlam işçilik ortaya koymaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR