• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şerife Güzellik Salonu & By Nihal Alataş

Adres :

Menderes Mah. 302 Sok. No: 22/a İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihal Alataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 662 47 44

İstanbul kuaför sektöründe çalışan, her anınızı özel kılan, özel anlarınızda da sizi eşsiz kılan Şerife Güzellik Salonu & By Nihal Alataş firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Bütün kadınlar her an övgüye layık olacak kadar güzel görünmek ister. Devamlı güzel ve bakımlı görünmenin yolu düzenli bakımdan geçer.

Güzellik merkezlerinin amacı kadınlarda olmayan bir şeyi ortaya çıkarmak değil, her kadında kendine has olan güzellik potansiyelini ortaya çıkarmaktır. Şerife Güzellik Salonu & By Nihal Alataş olarak bizler, sizin evlerinizde saatlerce sürecek olan bakımlarınızı biz alanında uzman profesyonel ekiplerimizle en kısa sürede en iyi sonucu alarak sizlere sunuyoruz.

Yüzünüze en uygun saç boyaması veya kesimi, kaynak saç uygulaması, kirpik lifting uygulaması, el bakımı, yüz bakımı, kaş bakımı, vücut bakımı gibi bir çok kişisel bakımınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Vücudunuzda rahatsız olduğunuz tüylere kökten çözüm getirerek lazer hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Gelinlerimizin en özel anlarından biri olan düğün günü için türban veya saç modelleri yapıyor, kalıcı makyaj ile özel günlerinde her anlarını aynı tazelikte geçirmelerini sağlıyoruz.

Aynaya baktığınız her an aynı tazeliği görmek istiyorsanız, düzenli bakımla her an canlı ve güzel görüneceksiniz. Düzenli bakımın en doğru adresi, güvenle başvuracağınız güzellik merkezimizdir. Siz değerli müşterilerimize alanında uzman profesyonel ekibimizle en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR