• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Set Karavan Hizmetleri Mobil Wc

Adres :

Yeni Mahalle Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Kükürt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

setkaravan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 255 63 86

Whatsapp 2:

0 (539) 255 63 86

Bahar ve yaz ayları dendiğinde akılara sahil, güneş deniz gelirken çeşitli konserler ve eğlenceler ile kocaman bir senenin tüm yorgunluğunu ve stresinden kurtulma durumu gelir. Bu alanalar gidildiğinde ise ihtiyaç duyulan temel hizmetler de söz konusu olur. Burada düzenlemeyi yani etkinliği yapan kuruma görev düşer.

Karavan taşınabilir küçük ev olarak nitelendirilebilirken bunu içerisinde bulunan çeşitli imkânalar borçludur. Arana karavanalar erişimi sunarken bunların ihtiyacına göre şekillendiği bilinci ile hareket etmekteyiz. Konser için kiralanabilen ya da dizi, film, klip çekimi ve benzeri alanlar içinde kiralama olanağı sunduğumuz karavanlarımıza erişim oldukça basittir.

Adana Seyhan için sunduğumuz hizmetimizi güven prensibi ile sunarken karavanlarımızı özenle sunmaktayız. Gezici karavan kiralama olanağını sunarken özellikle teknolojiyi yakından takip ederek istenen alanlara uygulamaya özen göstermekteyiz. Her daim ileriye doğru hareket etmeye özen göstermekteyiz.

Eğlence sektörü için sunduğumuz kiralık karavan hizmetimiz Adana Seyhan Set Karavan Hizmetleri Mobil Wc adı ile verirken çok farklı alanalar erişmeye devam ediyoruz. Gezici olan karavanlarımız kolaylıkla istenen alanda uygulanırken içerisinde duş, tuvalet, mutfak yatak gibi çeşitli alanları mevcut olarak insan hayatında kolaylık sunan çeşitli içerikleri mevcuttur.

Sunduğumuz hizmetimizi daha fazla kişiye ulaştırma adına kendimi uyarlarken fiyatlar hakkında merak edilen her bilgi için ise bizlerle iletişim gerekmektedir. Kesin ir durum belirtemez olup bunun için merak edilenler öğrenilebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR