• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevallar Peynircilik Kars Yöresel Ürünleri

Adres :

Osman Yılmaz Mahallesi Kadıoğlu Caddesi No: 15 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

sevallarpeynircilik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 167 12 55
Sevallar Peynircilik Kars Yöresel Ürünleri olarak Gebze peynircilik firmaları,Gebze kaz eti satışı,Gebze köy tereyağı satışı,Gebze köy peyniri satışı,Gebze peynir çeşitleri,Gebze tulum peyniri satışı,Gebze kaşar peyniri satışı,Gebze peynir satışı,Gebze toptan peynir satışı,Gebze yağlı peynir satışı,Gebze salamura peynir satışı, vb alanda hizmey bermekteyiz.

Süt ve süt ürünleri insanların en temel besin kaynaklarından birisidir. Süt, çeşitli hayvanlardan elde edildikten sonra yüzlerce farklı ürüne dönüşür ve her biri farklı alanlarda kullanılabilecek, farklı zamanlarda tüketilebilecek, her damak zevkine hoşnut gelebilecek ürünler geliştirilmektedir. Bunların günlük tüketimi insan sağlığı için son derce elzemdir. Sağlıklı ve organik süt ürünlerine ulaşmanın oldukça zor olduğu günümüzde bizlerSevallar Peynircilik Kars Yöresel Ürünleri olarak Kocaeli Gebze'defaaliyet gösteriyor, yıllardır birbirinden kaliteli çözümler geliştiriyoruz. Yıllar önce büyük bir heyecanla çıktığımız yolda ilk günün heyecanı ve yılların bilgi birikimiyle çalışıyoruz. Her seferinde daha fazlasını yapabilmek için hummalı bir gayret gösteriyoruz.

Kocaeli alışveriş,peynircilik,sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine tanıyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarına her zaman başarıyla karşılık verebilmek için ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında tam da istediğiniz gibi sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinden servisine kadar her detayında hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, her zaman en sağlıklı ürünleri ve en lezzetli ürünleri tercihinize açıyoruz.

Sevallar Peynircilik Kars Yöresel Ürünleriolarak çok geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Bütün ürünlerimizde kalite standartlarını en üst noktada tutuyoruz. Her damak zevkine hitap eden yüzlerce ürünümüzle birlikte sofralarınızı ve damaklarınızı şenlendiriyoruz. Tamamen doğal gıda ürünlerini ve daha fazlasının satışını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR