• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevdanur'la Aktif Yaşam Merkezi

Adres :

Dereköy Mahallesi Dereköy Caddesi No: 167/a Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevdanur Aydın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 830 08 99

Sevdanur'la Aktif Yaşam Merkezi, Muğla danışmanlık sektöründe hizmet sunan birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Firmamız olarak Herbalife Bağımsız Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Sağlıklı bir yaşamın temel anahtarı beslenmede yapılan tercihlerdir. Herkesin damak tadı ve sevdiği besinler değişiklik gösterse de çeşitli gıda maddeleri ile de desteklenmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu amaç ile de çeşitli ürünler geliştirilmektedir.

Sizlere sunduğumuz geniş hizmet yelpazemiz içerisinde de gıda takviye ürünleri satışının yanında da kilo kontrol danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Sporcu beslenme ürünleri, bölgesel incelme alanlarında da yardımcı olmaktayız. Milkshake karışımlarından protein içeriği yüksek olan besinleri rahatlık ile bulabilirsiniz.

Ürün seçeneklerimiz içerisinde de temel beslenme, soğuk atıştırmalık, cilt bakımı, kilo kontrolü, özel takviyeler, saç ve vücut bakımı, sporcu beslenmesi olarak kategorilere ayırabiliriz. Böylelikle sizlerde daha kolay bir şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hazırlaması oldukça pratik olup tüketim açısından da oldukça rahattır.

Takviye edici gıdalar dendiği zaman Herbalife ilk akla gelen marka gelmektedir. Çünkü her bir ürün çok sayıda testten geçtikten sonra üretilmektedir. Sağlık ise her zaman en ön planda yer almaktadır. Bu bakış açısından etkilendiğimiz markanın distribütörü olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Son yıllarda Herbalife ürünleri çok yoğun bir ilgi görmektedir. Sizlerde ilgi duyuyor ve denemek konusunda da düşünüyorsanız doğru yere geldiniz. Daha fazla bilgi almak için firmamızı arayarak sipariş vermek için ilgili süreci öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR