• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seven Bay & Bayan Oto Kuaför

Adres :

Şeyhsinan Mah. Güney Cad. Gonca Sokak No: 8 Kıvanç Saglık Ocağı Sokağı Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Kılınç

E-Posta Adresi :

erdinckilincerdi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 258 51 38

Whatsapp 2:

0 (532) 258 51 38

Tekirdağ oto aksesuar ve modifiye sektörü içerisinde kurulan firmamız, bu sektörde en ayrıcalıklı ve en başarılı hizmeti sizlere sunmaktadır. Birbirinden farklı hizmet kalitesinde kendisini geliştirmeyi başarmış ve bu konularda uzman olmuş bir ekip ile çalışan firmamız kurulduğu günden itibaren profesyonel bakışını elden bırakmamıştır. Alanımızda yapılan yenilikleri de yakından takip ederek Tekirdağ içerisinde bu sektörde yenilikleri ilk deneyen firma olmuş ve diğer firmaların da örnek aldığı bir ilerleme çizmiş bulunmaktayız.

Firma olarak uzmanlarımız birbirinden farklı alanlarda kaliteli hizmet vermektedir. Bu alanlar içerisinde; araç seramik kaplama hizmeti, pasta cila uygulaması hizmeti, oto kuaför hizmeti, araç cam film hizmeti, jant ve far temizliği, oto boya koruma uygulaması, oto motor temizliği, cila uygulamaları yer almaktadır. Tüm bu hizmetler en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere sunulur.

Aracınıza kendi istediğiniz modelde cam film yaptırmak istiyor fakat her seferinde başarısız bir işçilik ile karşılaşıyorsanız firmamız bu konuda en uzman ekibini sizlerin talebini karşılamak için görevlendirecektir. Başarılı cam film çeşitlerimiz ve uygulama araçlarımız ile en kısa sürede istediğiniz cam filmlere kavuşarak mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Araçlarınızın bakımı ve korunması için pasta ve cila uygulaması, boya koruma gibi hizmetleri en uygun fiyata firmamızdan alabilirsiniz. Araç motor temizliğinde özenli ve titiz isçilik çıkartan firmamız en uygun fiyata sizler için motor bakımını ve temizliğini yapacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR