• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sever Çiftliği

Adres :

Semetli Mahallesi Çamlıbel Caddesi Tekirdağ Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şafak Sever

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 586 46 99

Whatsapp 2:

0 (532) 573 32 46

Tekirdağ hayvancılık alanında büyükbaş ve küçükbaş doğal besi çiftliği faaliyetleri gösteren firmamız Sever Çiftliği birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Salgın hastalıkların giderek artması ve insan sağlığını ciddi oranlarda tehdit etmeye başlaması ile yeni normal adı verilen farklı bir yaşam anlayışını gündeme gelmiştir. Değişen bu yeni normal süreçte şüphesiz beslenme ve mutfak alışkanlıklarımızda büyük bir değişime uğramıştır. Steril ortamlarda ve hijyenik şartlarda yemek tüketimi sağlıklı bir yaşam sürmemiz açısından oldukça önemlidir.

Kırmızı et tüketimi yeme içme alışkanlıklarımızın ilk çağlardan beri en başta gelenlerinden olmuştur. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar olarak adlandırılan kırmızı etler, besicilik faaliyeti gösteren işinin ustası çiftlikler tarafından satışa sunulmaktadır. Kırmızı et tüketimi gerçekleştirilmeden önce doğru bir besicilik anlayışına sahip, güvenilir ve sertifikalı firmalar tercih edilmelidir. Kırmızı et ürünleri yüksek kaliteli bir besin değerine sahiptir. Esansiyel amino asit gruplarını içeren ürünlerin içerisinde, protein, demir ve çinko gibi maddeler bulunmaktadır.

Zengin bir içerik sahibi olan kırmızı etler, B grubu vitaminleri içinde barındırmaktadır. Yediğimiz diğer gıda maddelerinden alınan fazla demirin sindirilmesine yardım etmektedir. Halk arasında bilinen yetersiz beslenme söylemi genelde kırmızı et tüketimin az olması sebebiyle kullanılmaktadır. Bilimsel araştırmaların ışığında yıllık belli miktarda kırmızı et tüketilmemesi, gerçekten özellikle çocuklar için yetersiz bir beslenmeye sebep olmaktadır. Firmamız Sever Çiftliği olarak, sizlere en kaliteli kurbanlık ve adaklık hayvanları, en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR