• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sexylashes Brow Bar Nişantaşı

Adres :

Halaskar Gazi Mah Vali Konağı Caddesi No: 23 Niaşntası Şişli İstanbul Maçka Sanat Parkı Karşısı İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevcan İpar -cem İpar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cemipar@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (532) 294 21 00

Whatsapp 2:

0 (533) 291 29 30

Whatsapp 3:

0 (532) 294 21 00

Whatsapp 4:

0 (533) 291 29 30

Kadınlarda kişiliği ön plana çıkaran ve içinde saklı güzelliği gerçeğe dönüştüren bir yapı elde edilmesi için güzellik uygulamaları en büyük ihtiyaçlardan birini oluşturmaktadır. Ev ortamında kendi bilgileriniz ve imkanlarınız ile gerçekleştirebileceğiniz güzellik uygulamaları daha profesyonel işletmelerde çok daha özel bir hale gelebilir. Özellikle İstanbul gibi her noktada çok yüksek alternatifler bulunan bir şehirde Sexylashes Brow Bar Nişantaşı gibi bir işletme sayesinde çok daha nitelikli hizmetler almanız mümkündür.

Sexylashes Brow Bar Nişantaşı olarak sizlere bir güzellik ve kişisel bakım işletmesi konumunda çok özel hizmetler sağlıyoruz. Güzelliğinizdeki en ince noktaları keşfederek, size büyük bir katkı sağlıyor ve içinizdeki kadını ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda profesyonel kalıcı makyaj, dudak renklendirme, kalıcı fondöten, ipek kirpik, kaş tasarımı, makyaj eğitimi, 3D kirpik uygulaması, kaş vitamini, microblading ve kaş kontör uygulamaları gibi birçok farklı uygulama ile hizmet veriyoruz.

İşletmemiz İstanbul güzellik merkezi sektörü içerisinde çok özel ve elit bir yapıya sahip olarak üstün nitelikleri ile hizmet vermektedir. Bu nedenle periyodik şekilde işletmemiz üzerinden hizmet almayı tercih eden birçok kişi, istediği güzellik ve estetik sonuçlarını kalıcı bir hale getirmeyi başarmaktadır. Tamamen profesyonel bir ekip sayesinde sizlere hizmet verdiğimiz için yapılan her uygulama en iyi malzemeler ve en iyi teknikler ile gerçekleştirilmektedir. Eğer kendinize değer veriyor ve daha iyiye ulaşmak istiyorsanız, işletmemiz üzerinden hizmet alabilir ve farkı net bir şekilde görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR