• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seyidoğlu Şirinevler Pastanesi

Adres :

Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 15/c Şirinevler Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Bayrak

E-Posta Adresi :

bayrakumutt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 177 47 89

Whatsapp 2:

0 (555) 177 47 89

Seyidoğlu Şirinevler Pastanesi olarakşirinevler şerbetli tatlı siparişi,şirinevler şeker hamurlu pasta yapımı,şirinevler cevizli ev baklavası siparişi,şirinevler çikolatalı pasta siparişi,şirinevler fıstıklı baklava siparişi,şirinevler resimli pasta siparişi,şirinevler bayram baklavası siparişi,şirinevler kişiye özel pasta tasarımı,şirinevler şeker hamurlu pasta tasarımı,şirinevler unlu mamülleri,şirinevler şöbiyet tatlısı siparişi,şirinevler cevizli baklava siparişi,şirinevler saray sarması siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamız sürekli olarak özverili bir şekilde tüm çalışanların da katkısı ile çalışmayı sürdürüyor ve uzun süredir hedeflerini gerçekleştirebilir, bir süre sonra kısa bir süre içerisinde gelebilmeyi başardı. Ancak bu durum dahi firmamız için gerekli olmamış firmamız ilk günkü aşkım ve şevkinizle birlikte Pastane sektöründe devammeye devam ediyor. Bu sayede firmamız müşterileri sürekli olarak onarıyor ve kendilerine daha kaliteli ürünler veriyor, hizmetleri sunabilen firmamızdan oldukça iyi bir şekilde düzenli ve sürekli bizleri destekleyerek devam ediyoruz.

Şirket kuruluğu ilk günlerde Unlu Mamülleri sektörünün olmazsa olmaz misyonlarının geçmişi yenilikçiliği konusunda birinin bilgisini bilmiyorsanız, şu andan beri bu yıldan beri bu sektörde hizmet vermemiz ve burada olmamızın sebebi bilincinde ortaklığımızın olduğu ülkede kuruluşumuzun duyduğumuza göre bir kişiyi istediğimizi bir hale gelmiş olabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR