• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seymen Kombi Servisi Çerkezköy

Adres :

İstasyon Mah. Ortanca Sok. No.6 Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hanifi Seymen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

seymenkombi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 856 37 69

Whatsapp 2:

0 (532) 135 03 99

Evlerimizin konforu her geçen gün artarken, ihtiyaçları da beraberinde yeni sorunlar doğurmaktadır. Bizkombi servisihizmetini sizlere en uygun fiyatlara sunmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Yapmış olduğumuz kombi bakım, onarım ve tamiratlarında müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Hizmetimizin yeni müşteriler getireceği felsefesiyle gayret sarf ediyor, kaliteli işler ortaya çıkarıyoruz. Doğru ve güvenilir hizmet kalitesini prensip olarak gördüğümüz işimizde, insan hayatını önemsiyoruz. Evlerinizin güvenliğini tehlikeye sokabilecek eksik ve yanlış tamir ve bakımlardan kesinlikle uzak işler yapıyoruz.

Sizlerin güvenle kullanabileceğiniz kombilerinizin bakımında yapılması gereken ne varsa yapmaya özen gösteriyor, çalışmalarımızı teknolojinin sunduğu her türlü ekipmanlarla destekliyoruz. Profesyonel ve işinin uzmanı teknik personel kadrolarımızla hizmet sunuyoruz. Yaptığımız işin öneminin ve ciddiyetinin farkında olarak çalışıyoruz.

İşini bilen ve çözüm üretebilen personellerin ellerinden çıkan işlerde kalitenin mutlaka ortaya çıkacağı bilinciyle hareket ediyoruz. Yarınlara daha güvenli, endişe duymadan bakabileceğiniz hizmetler vererek, sizlerin güvenliğini en ön planda tutuyoruz. Teknik açıdan gerekli tahkikatları yeterli ve teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Deneme yanılmalara mahal vermeden, yüz de yüz emin olmadan arıza ve bakımı yapılan kombilerinizi sizlere teslim etmiyoruz.

Daha sağlıklı, konforlu ve ekonomik kombiler her evin hakkı olduğu bilinciyle işlerimizi yapıyoruz. İnsanın her zaman en iyisini hak ettiğini misyon edinen bir teknik çalışma kadrosuyla sizlere hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR