• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seyr-ı̇ Gümüşhan Butik Otel

Adres :

Çamlıbel Mahallesi Çamlıbel 9. Sokak No: 46 Seyri Gümüshan Butik Otel Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dorukhan Toruk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 582 66 29

Seyr-ı̇ Gümüşhan Butik Otel, birmilyonnokta.com üyesi olarak Edremit üzerinde hizmet vermektedir. İşletmemiz Balıkesir turizm sektörünün önde gelen isimleri arasındadır. Balıkesir'de tatil yapmak isteyen, güvenilir ve konforlu konaklama yerine ihtiyaç duyan herkes işletmemizi tercih edebilir. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Butik otelimiz birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Butik otelimizde müşteriler için geniş imkanlar vardır. Otelimiz oldukça temiz ve düzenlidir. Gönül rahatlığıyla otelimizi tercih edebilirsiniz. Sıcak ve samimi bir ortamda sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız butik otelimiz tam da size göre. Ailenizle veya arkadaşlarınızla butik otelimizi tercih edebilirsiniz. Manzara eşliğinde otelimizde vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde pek çok lezzet özenle hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği için bu lezzetleri güvenle tadabilirsiniz.

Butik otelimiz sizlere konforlu konaklama imkanı sunar. Sevdiklerinizle keyifli bir tatil için butik otelimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz davetleriniz ve özel günleriniz için de otelimizi tercih edebilirsiniz. Butik otelimizde toplu organizasyonlar için hizmet verilmektedir. Düğün, nişan, kutlama gibi toplu organizasyonlar için kapalı ve açık alan tercihi yapabilirsiniz. Organizasyonun detayları size özel hazırlanacaktır. Profesyonel ekibimiz eşliğinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Keyifli ve konforlu hizmetlerimizden güvenle faydalanabilir, ekonomik fiyatlar sayesinde maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Bizler bölgenin önde gelen ismi olarak sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR