• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seyyar Şeyma

Adres :

- Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyma Seyyar

E-Posta Adresi :

seymamurat1991@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 372 71 63
Seyyar Şeyma olarak Trabzon kehribar tesbih satışı,Trabzon kehribar tesbih modelleri,Trabzon gümüş bileklik modelleri,Trabzon gümüş yüzük modelleri,Trabzon takı aksesuarcı,Trabzon bayan takı setleri,Trabzon hasır bileklik modelleri,Trabzon hasır bileklik satışı,Trabzon hasır bileklik fiyatları,Trabzon kehribar tesbih fiyatları,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Trabzon takı ve aksesuarsektöründe yer alan firmamız yüksek kalitesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Firmamızın takı ve aksesuar sektörüne yönelik atmış olduğu adımlar tamamen kalite çerçevesindedir. Hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çıktığımız başarı yolunda adımızı dört bir yana duyurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Markamızın kalite ve kusursuzluk gibi ilkelerle anılması bizleri haklı olarak gururlandırıyor. Bu gururun devamı sağlamak ve başarımızı zirvede tutmak için bütün koşulları gerçekleştiriyoruz.

Firmamız durağan hizmet anlayışına karşıdır aktif bir çalışma stratejisi izlemekteyiz. Bu stratejiye bağlı olarak takı ve aksesuar sektöründe ki bütün yenilikleri ve gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Takibi sağlanan bütün yenilikler ve gelişmeler işlerimize de yansıtılıyor. Müşteri odaklı hizmetlerimiz ile rakiplerimize fark yaratıyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyoruz, tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yürütüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin beğenisi ve memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir.

Takı ve aksesuar sektöründe hizmet sunan firmamız tesbih tasarımı ve üretimi üzerine çalışmalarını gerçekleştiriyor. Tesbih tasarımlarımız firmamızın çatısı altında hizmet sunan profesyonel isimler tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tasarımı yapılan teşbihler müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tasarlanan tesbihi beğenmeniz halinde kısa süre içerisinde üretilerek sizlere ulaştırılacaktır. Tesbih üretimi için kullandığımız malzemelerin tamamı orijinaldir. Firmamıza malzeme ve tasarım konusunda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR