• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sezen Keser Studio

Adres :

Onur Mah. Mithatpaşa Cad. No: 81/ C İzmir » Balçova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezen Keser

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 743 24 24

Güzellik merkezi sektöründe İzmir’de hizmet veren Sezen Keser Studio birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Güzellik merkezlerinin, aynı tip işlemler değil, her müşteriye uygun farklılaştırılmış işlemleri uygulamaları gerekir. Bunun için güzellik merkezlerinin uzman bir kadroya sahip olması elzemdir. Uzman olmayan güzellik merkezleri her cilde ve her yüze aynı işlemleri uygular ve aynı sonucu almayı beklerler. Fakat olması gereken kişinin cildini ve yüz hatlarını analiz edip ona uygun işlemler uygulamaktır. Bu nedenle, bu işlemler ile ilgili güvenilir ve profesyonel firmaların seçilmesi gerekmektedir.

Sezen Keser Studio isimli firmamız, profesyonel hizmetleriyle sektörde yer edinmiştir. Firmamızda bulunan personellerimiz alanlarında kendilerini kanıtlamış uzmanlardır. Bu nedenle, her gelen müşteriyi istedikleri işlem doğrultusunda inceledikten sonra işlem uygulaması aşamasına geçerler. Böylece tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyetini elde etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında dudak renklendirme, microblading kaş tasarımı, kalıcı eyeliner uygulaması, hydrafacial cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulaması gibi birçok işlemler bulunmaktadır. Firmamıza gelerek istediğiniz işlem konusunda ilgili uzmanımızdan detaylı ve teknik bilgi alabilirsiniz.

İzmir güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız, başarılı ve profesyonel çalışmalarıyla bilinmektedir. Uzmanlarımız, günün yenilik ve değişikliklerini sıkı bir şekilde takip etmektedir. Böylece kendimizi güncelleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz. İşimize verdiğimiz özen ve önemin neticesinde sektörde önemli bir konumda olduğumuzun bilincindeyiz. Bu konumun devamlılığını sağlamak için kapsamlı ve yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR