• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sezer Isı Sistemleri

Adres :

Aziziye Mah İstanbul Cad Kardeniz İnşaat 201/d Düzce Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Sezer

E-Posta Adresi :

ozkansezer81@iclould.com

Whatsapp 1:

0 (533) 047 53 81

Whatsapp 2:

0 (542) 729 66 46

Günümüzde yaygın olarak hizmet veren sektörlerden biri de tesisat sektörü oluyor. Ev ve iş yerleri gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan bu sektörde birçok firma hizmet veriyor. Bu firmalar arasında güvenilir bir firma olarak yerimizi alıyoruz vetesisat ve bakım onarımsektöründe çalışmalar düzenliyoruz. Müşteri odaklı hareket ettiğimiz firmamızda önceliğimiz her zaman müşterilerimiz oluyor. Çünkü müşteri memnuniyetini sarstığımız zaman sektörde geri planda kalacağımızı biliyoruz. İşimize gerekli ilgi ve özeni göstererek başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

Yıllar önce aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış olmamız ve bu sektörde tecrübe kazanmamız sayesinde bugün çalışmalarımızda herhangi bir sorun olmamasını sağlıyoruz. Ev ve iş yerlerinizde kullanacağınız tesisatın öncelikle tasarlanması gerekiyor. Ekibimiz, tesisat planını oluşturarak bu plan doğrultusunda tesisatı kuruyor. Kurulumda kullanılan malzemeler yüksek kaliteye sahip olduğu için tesisatınızı uzun yıllar aynı kalitede kullanabiliyorsunuz. Kurulum sonrasında ihtiyacınız doğrultusunda tamir, bakım ve onarım çalışmaları ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Firmamızda görevli ekibimiz ve kullandığımız malzemelerin yeterli sayıda olması sayesinde aynı süre içinde farklı adreslerde farklı çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.

Şehrimizde bulunan birçok firmayı geride bırakarak sizler için güvenilir, kaliteli ve doğru çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda vermiş olduğumuz tüm hizmet uygun fiyat aralığında sizlere sunuluyor. Firmamızın sizlere sunduğu bu çalışmalardan faydalanabilir, ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda tesisat malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Biz, alanında uzman ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR