• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sf Clinic

Adres :

Mahabad Bulvarı Megaarslan Cadde 75 Plaza B Blok Kat: 5 No: 26 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Toprak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 160 60 22

Diyarbakır'da güzellik merkezi olarak hizmet vermekte olan Sf Clinic isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesine dâhil oldu. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve hizmet vermekte olan firmamız, çokça tercih edilmektedir. Sunduğu kaliteli hizmetten ötürü oldukça rehavet gören firmamız, sayısız başarıya sahiptir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmet veren firmamız, her anlamda müşterisinin yüzünü güldürüyor.

Sağlık kurallarına son derece önem verip uyan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bununla da yetinmeyen firmamız, tüm çalışanlarının kişisel bakımını kontrol ederek hijyeni oluşturmaktadır. Firmamız, tüm kozmetik ürünlerinde marka almaya önem göstermekte ve insan cildine zarar vermeyen doğal, bitkisel ürünleri ile bakım hizmeti vermektedir. Aynı zamanda firmamız, her müşteriye yaptığı bakımdan sonra cihazlarını temizleyip yeni bir müşteri için yeni kullanıma hazır hale getirmektedir.

Diyarbakır güzellik, altın oran kaş tasarımı, lazer epilasyon, ipek kirpik uygulaması, manikür pedikür, protez tırnak uygulaması, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj uygulaması, yüz maskesi ve masajı, cilt bakımı, saç bakımı, jel oje uygulaması ve g5 masajı gibi yüzlerce bakım hizmeti vermektedir. Firmamız dönemsel indirimler yaparak müşterisine büyük bakım hizmetleri vermeyi de ihmal etmiyor. Paket bakım veya indirimli fiyata bakım şeklinde yapmış olduğumuz kampanyalar dâhilinde birçok bakımınızı neredeyse ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Daha önce benzerine rastlamadığınız bunca hizmet ile firmamız, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak anında güzellik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bizlere sadece bir telefon üzerinden alo diyerek ulaşabilir, randevu alabilir veya detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR