• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

She Güzellik Salonu

Adres :

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Malkoçoğlu Sokak No: 1/3 No: 14 Kat: 2 Çerkezköy Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suzan Yüce

E-Posta Adresi :

suzan_suzi77@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 821 31 95

Güzelliğin ve kalitenin gücünü birleştiriyoruz. Güzellik ve kişisel bakıma dair gerekli tüm işlemleri güvenle gerçekleştiriyoruz. She Güzellik Salonu olarak Çerkezköy bölgesinde en çok tercih edilen salonlardan biriyiz. Salonumuzda epilasyon ağırlıklı verdiğimiz hizmetlere hız kesmeden devam etmekteyiz. Cildinize gösterdiğimiz özen ile sizleri özel hissettirecek uygulamalarımız mevcuttur.

Buz lazer epilasyon, Kalıcı oje ve İpek kirpik bakımı gibi birçok hizmetimiz ile sizleri buluşturuyoruz. Kendini seven herkesin adresiyiz. Epilasyonda gösterdiğimiz yoğun başarı ile hem memnuniyet dönüşleri hem de misafirlerimizin mutluluğunu almaktayız. Kesinlikle cildinizde hasar bırakmayan narin ciltlere dahi kolaylıkla uygulanan lazer epilasyon sistemine sahibiz. Uzman sorumlularımız tarafından gerçekleşen epilasyon hizmetimiz kalıcı sonuçlara sahiptir.

Kalıcı makyaj konusunda uzman arkadaşlarımız ile doğru ve disiplinli bir çalışma sonucunda estetik olarak en iyisine kavuşacağınızı her zaman garanti etmekteyiz. Bb glow uygulamalarını da gerçekleştiren salonumuz sizlerin aradığı en iyi hizmeti sunma gayretindedir. Ürünlerimizin etki ve kaliteleri garanti edilmiştir. Bu bakımdan ürünlerin her anlamda bilgisi kullanıcılarımıza verilmektedir.

Uzman ekibimiz güzelliği sizler için kolaylaştıran uygulamalar ile kendini daima geliştirmektedir. Kendi gelişimimizi ve kalitemizi misafirlerimiz her anlamda takip edebilmektedir. Güzelliği sizlerle buluştururken steril ortam yaratmak ve hijyene ekstra özen göstermek gibi sorumluluklarımız bulunmaktadır. Tekirdağ güzellik merkezi sektöründe kendini gösteren, özgüven sahibi, kaliteden şaşmayan bir salonuz. Hizmetlerimizle her zaman sizlere güzelliği ve bakımı sunmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR