• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shine By Şebnem

Adres :

Ilıca Mah. Şehit Kerem Oğuz Erbay Sok. Menekşe Apt. No: 6/d ( Yeniköy Mezarlık Karşısı ) İzmir » Narlıdere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şebnem Güneş

E-Posta Adresi :

shinebysebnem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 132 48 86

Whatsapp 2:

0 (543) 540 35 35

İzmir güzellik merkezi ve cilt bakımı işletmeleri arasında bilinen işletmelerden biri olan Shine By Şebnem, aynı zamanda hizmet kalitesi ve tarzıyla müşterilerinden takdir gören ve tavsiye edilen işletmelerin bir araya geldiği dijital işletme kataloğu birmilyonnokta.com platformunun da üyelerinden biridir. Kendine bakmayı seven ve içindeki güzelliği dışarı varmak isteyen kadınların tercih ettiği bir güzellik merkezi olan Shine by Şebnem, farklı birçok konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

El, ayak ve tırnak bakımında uzmanlaşan işletme, müşterilerine manikür pedikür salonu hizmeti olarak hizmet vermektedir. Kalıcı oje ve tırnak bakım uygulamalarının da sunulduğu işletme, müşterilerine yalnızca daha güzel görünen değil aynı zamanda daha sağlıklı el, ayak ve tırnaklara sahip olmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Kalıcı farklı desen ve renklerde oje ve kalıcı oje uygulamalarında da bulunan Shine By Şebnem, protez tırnak uygulamaları da gerçekleştirmektedir.

Bunun yanında başta gözenek sıkılaştırma olmak üzere g5 masajı olmak üzere ihtiyaca uygun tekniklerle cilt bakımı uygulamalarının da gerçekleştirildiği merkez, bölgesel zayıflama ve kilo verme konusunda da hizmet sunmaktadır. Kişisel özellikler ve kilo verilmek istenen bölgenin durumuna göre farklı uygulamaların sunulabildiği hızlı zayıflama programları ile iddialı olan işletme, bunu geçmişteki başarıları ile ispatlıyor.

Müşterilerine Narlıdere’de bulunan stüdyosunda hizmet veren güzellik merkezi, baştan aşağı değişmek, kendini yeniden yaratmak veya bakımına özen gösteren kadınların mutlaka ziyaret etmesi gereken adreslerden biri olarak müşterileri tarafından yoğun şekilde tavsiye edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR