• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Si Beauty Akademi

Adres :

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992 Sokak No: 16 Kat: 1 D: 22 Vetro Cıty ( Cumhuriyet Metrobüsü Durağı Yakınındayız) İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevda Tunç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 786 70 98

Si Beauty Akademi, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz sektörün önde gelen isimleri arasındadır. İşletmemiz uzman ekip eşliğinde çalışmalar yapmaktadır. Sağlığa uygun, güvenilir ve doğru işlemlerden faydalanmak için sizler de merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde güzellik merkezlerinin sayısı giderek artıyor. Müşteriler ise doğru ve güvenilir güzellik merkezini tercih etmekte zorlanıyor. Uygulanan işlemlerden doğru faydalanmak, herhangi bir zarar görmemek için uzman ekipten destek almak önemlidir. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak hizmet veriyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte güvenilir işlemler uyguluyoruz. Bilindiği üzere güzellik merkezlerinde farklı birçok işlem uygulanıyor. Uygulanan bu işlemler için çeşitli ürünler ve cihazlar kullanılıyor. Esenyurt üzerinde bulunan merkezimizde ihtiyaç duyulan tüm cihazlara ve ürünlere sahibiz. Uzman ekibimizle her müşterimiz için ihtiyaç duyulan işlemleri özenle gerçekleştiriyoruz.

Kaş tasarımı, cilt bakımı, kalıcı makyaj, buz lazer, bölgesel incelme, ipek kirpik, protez tırnak gibi çeşitli işlemler uyguluyoruz. Uygulanan bu işlemler kişiden kişiye değişiyor. Bizler öncelikle müşterimizle görüşme yapıyoruz. Yaptığımız görüşme sonrasında müşterimizin istediği işlem için uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Eğer müşteri o işlem için uygunsa işlem için plan hazırlıyoruz. Bu sayede uygulanan işlemden istenilen başarıyı elde etmiş oluyoruz. Yapılan tüm işlemler sağlığa uygun koşullarda yapılıyor. Sizler de profesyonel destek almak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR