• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şi - Zu Güzellik Salonu

Adres :

Medya Mahallesi 97.sokak Yıldız 2 Apt. Kat: 1 No: 1 (diclekent Gönül Kahvesi Karşısı)diyarbakır Kayapınar Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şilan Zuğurli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 675 70 26

Diyarbakır içerisinde açılmış olan bir güzellik merkezi olarak, güzelliğiniz için en moda ve en yeni uygulamaları sizlere sunmaktayız. Yeni uygulamaları merak ediyor, denemek istiyor fakat uygun mekânı bulmakta zorlanıyorsanız eğer Diyarbakır güzellik merkezi firmamız sizlere tam olarak istediğiniz uygulamaları tek bir noktada sunacaktır.

Tüm hizmetlerimizi, güzellik uzmanlarımız ile vermekteyiz bu sayede en etkili yöntemler ile en kısa sürede sizleri istediğiniz görünüme kolayca kavuşturabiliyoruz. Özel cilt bakımlarından, kalıcı makyaj uygulamalarına kadar her aşamada sizlerle profesyonel ekibimiz ilgilenmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında selülit tedavisi, ipek kirpik uygulaması, bb glow uygulaması, kalıcı fondöten uygulaması, kaç kontur uygulaması, lazer epilasyon uygulaması, dermapen uygulaması, dudak renklendirme uygulaması, profesyonel cilt bakım uygulamaları, mikroblading uygulaması, kirpik lifting uygulaması yer almaktadır. Tüm hizmetler en teknolojik cihazlar ve en kaliteli malzemeler ile sizlere sunulur.

Güzellik merkezi olarak, güzellik uzmanlarımız öncelikle cilt tipiniz ile yakından ilgilenecek ve gerekli testleri yaptıktan sona yüzünüzün hangi cilt bakımında ihtiyacı olduğunu saptayarak o uygulamayı sizlere sunacaktır. Bu sayede kısa süre içerisinde cildinizin istediği uygulama ile güzel sonuçlara ulaşılır. Kalıcı makyaj, kaş kontur ve dudak renklendirme uygulamaları en kaliteli ve bu alanda duyulmuş uygulamalar ile yapılarak güzelliğinize güzellik katılır. Sizde hayalinizdeki görünüme güzellik merkezimizdeki uygulamalar ile kolayca kavuşabilirsiniz. Bizleri arayarak hemen randevu alabilir ve kaliteye uyguna sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR