• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sibel Kalan Besi Çiftliği

Adres :

Erkilet Bülbül Pınarı Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Kalan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 924 83 44

Birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olan Sibel Kalan Besi Çiftliği isimli firmamız, Kayseri’de hayvancılık sektöründe hizmet sağlamaktadır. Kurbanlık ve adaklık hayvan alışverişlerinizi, kalitesini ispatlamış, güvenilir firmalardan yapmak önem arz etmektedir. Hayvan alışverişlerinde hayvanın yaşı, sağlık durumu, cinsiyeti ve verimi gibi unsurlar hayvanın kalitesini belirlemektedir. Bu nedenle güvenilir olmayan firmalardan hayvan alışverişi yaptığınızda, bu firmalar maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Biz, yıllardır bu sektörün içinde olan ve kalitesini müşteri kitlesi ile kanıtlamış bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için en verimli hayvanlarımızı satışa sunarak hizmet vermekteyiz.

Çiftliğimizde, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar bulunmaktadır. Tüm hayvanlarımız periyodik olarak veteriner hekim kontrolünden geçmekte ve en verimli olanlar satışa sunulmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde hayvan alışverişlerinizi bizden yapabilir, üstün kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Kayseri hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, talep ve beklentileriniz doğrultusunda aksiyon almak bizim için önemlidir. Bu nedenle, profesyonel ekip arkadaşlarımızla ihtiyaçlarınıza paralel olarak hareket ediyor, etik ve ahlaki çerçevede hizmet veriyoruz. Çiftliğimizde satışa sunulan hayvanların fiyatları, diğer firmalara kıyasla oldukça ekonomik olup, bütçeyi yormamaktadır. Üstün kaliteli hizmet ve en verimli hayvan alışverişleri için bizi tercih edebilirsiniz. Hayvanlarımızın ücretleri hakkında bilgi almak ya da hizmetlerimizi öğrenmek için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar