• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sibel Kuaför

Adres :

4053 Sk. No. 88a Yeşilova Mh. Bornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Şen

E-Posta Adresi :

sensibel298@domain.com

Whatsapp 1:

0 (506) 519 34 88

İzmir kuaför sektörü olarak uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız başarıları ve kalitesi ile gündemde kalmaya devam ediyor. Kuaför sektörü diğer sektörlere nazaran çok daha riskli ve bir o kadar da önemlidir. Kadınların güzelliğine güzellik katmak amacıyla verdiğimiz hizmetler en doğru uygulamalar ile gerçekleştirilmektedir.

En küçük hatada tehlike boyutu artabilir ve önüne geçilemez. Bu nedenle firmamız işini hassasiyetle gerçekleştirmekte ve sizlere en uygun hizmetleri sunmaktadır. İşimizin uzmanı olduğumuz için güzellik ekibimiz ile sizleri baştan yaratmaya devam ediyoruz. Ekibimizde yer alan kişiler alanında eğitimli ve tecrübelidir. Çalışma arkadaşlarımızın başarımızda ve kalitemizde ki payı inkar edilemez boyuttadır.

Salonumuzda aklınıza gelebilecek bütün bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Bu hizmetler arasında saç bakımı, saç kesimi, saç şekillendirme, manikür, pedikür, makyaj, gelin saçı, kına ve nişan saçları, fön, maşa gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca hizmetlerimiz esnasında kullandığımız ürünlerin tamamı dünya standartlarında ki kalite unsurunu içermektedir. Ürünlerimiz sağlığa uygun ve kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Kullandığımız malzemeler genel anlamda kişiye özel olmakla birlikte ortak kullanılan malzemelerimiz günlük olarak sterilize edilmektedir. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti bizler için her şeyden daha önemlidir.

Kuaför sektörünün öncüsü olan firmamız kaliteli hizmetleri ve başarılı uygulamalarıyla dilediğiniz zaman yanınızdadır. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için şubemizi ziyaret edebilir ya da internet sitemizde yer alan numaramızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR