• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıfırbir Akü Market

Adres :

Yeşilyurt Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı İkizler Köprüsü Civarı Opet Petrol Bitişiği Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Özsüer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 586 50 56

Whatsapp 2:

0 (535) 935 57 79

Sıfırbir Akü Market firmamız Adana Seyhan’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız araçlarınıza değer vermekte ve değer katmak için azami çaba sarf etmektedir. Bunun için araçlarınızın en temel parçalarından olan lastikleri ve aküleri konusunda destekçi olmakta, her türlü marka aracınızın, motosikletlerinizin lastik tamirlerini başarıyla yapmaktadır. Aynı şekilde markası ve modeli fark etmeksizin araçlarınızın ve motosikletlerinizin akü değişimleri de tarafımızca en iyi şekilde yapılmaktadır.

Adana otomotiv sektörünün lider firmalarından birisi olarak ilk günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Bunun için her seferinde beklentileri en iyi şekilde karşılamaya çabalıyor, kalite standartlarımızdan taviz vermiyoruz. Bosch, Gentry başta olmak üzere faaliyet alanlarımızın en iyi markalarıyla çalışıyor, markaların en yeni ve en fazla tercih edilen ürünlerini stoklarımıza taşıyoruz.

Uygulamalarımızın uzun ömürlü olması adına azami çaba sarf ediyor, kaliteli materyal ve profesyonel işçilikle birlikte güvenle yola çıkabileceğiniz, en zorlu koşullarda araçlarınızdan en iyi verimi alabileceğiniz alternatifler geliştiriyoruz. Her biri oto lastik ve oto akü alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte daima ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılıyoruz.

Gerek oto lastik gerekse akü arızalarının ne zaman, nerede meydana geleceğini kestirmek imkansız olduğu için acil akü hattımıza ulaşmanız halinde yardımınıza koşuyoruz. Bütün hizmetlerimizde bütçe dostu fiyat politikası sergilemeyi başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR