• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sigortahane İnci Şube

Adres :

Yarhasanlar Mah. Belediye Cad. No: 51/138 ( Kültür Sitesi İçi Maski Karşısı ) Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Coşkun Candan

E-Posta Adresi :

incisigortamanisa@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 891 26 06

Whatsapp 2:

0 (555) 760 43 35

Whatsapp 3:

0 (553) 808 02 79

Sigorta Hane İnci Şube olarak www.birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olmaktadır. Manisa sigorta finans sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olabilmek için hizmet vermektedir.

Manisa’nın merkezinde bulunan Sigorta Hane İnci Şube ailesi olarak sizlerin olası kötü zamanlarınızda yanınızda olabilmek için ilk günden bu yana aynı anlayış ve düşünce içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu anlayış ve düşüncemiz de; % 100 müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektir.

Hizmetlerimiz içerisinde sağlık sigortası, zorunlu trafik sigortası, kasko, dask sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası olmaktadır. Bizler sizlerin iyi gününüzde değil yaşadığınız sıkıntılı durumlarda yani kötü günlerinizde yanınızda olabilmek, kötü gün dostunuz olabilmek için hizmet veriyoruz.

Deneyimli, işinde uzman, güler yüzlü, işini severek ve titizlik içerisinde yapan en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi ile faaliyet gösteren çalışma ekibimiz ile sizlerin yanınızda olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

İster hizmetlerimizden faydalanmak, ayrıntılı bilgi alabilmek için ofisimize gelebilir dilerseniz de bir telefon kadar uzağınızdaki hizmet seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Bizler şeffaf hizmet anlayışını çalışma prensibimiz edindik. Bu sebeple de aklınıza takılan her bir sorunun cevaplarını sizler için hazırladık.

Sigorta konusu ile ilgili aklına takılan ya da tereddütte olduğunuz her bir konu için ofisimizi arayarak ya da bizzat ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Her zaman sizin yanınızda olmaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR