• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sigortahane Yılpar Sigorta Nizip Şubesi

Adres :

Fatih Sultan Mah. Funda Sokak No : 3/a Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kılıçparlar - Fahri Kılıçparlar - Furkan Büyükçelebi

E-Posta Adresi :

yilparlojistik27@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 879 18 39

Whatsapp 2:

0 (545) 790 60 70

Whatsapp 3:

0 (544) 285 13 03

Sigorta acentesi olarak hizmet vermekte olan Sigortahane Yılpar sigorta Nizip birmilyonnokta.com un üyesidir. Gaziantep sigorta finans alanında hizmet veren firmamız uluslararası taşımacılık alanında da hizmet sunmaktadır. Sigorta belli bir ödeme karşılığında, bir kişinin ya da bir eşyanın başına gelebilecek herhangi bir zarara karşı bir teminat oluşturulmasıdır, yani bir sözleşmedir. Firmamız bu anlamda müşterilerimize bünyesinde pek çok değişik sigorta sunmaktadır. Bunlardan bazıları; trafik, hayat, sağlık, ferdi kaza, konut yangın, tarım, dask, tarım, kasko, seyahat ve bireysel emeklilik olarak sıralayabiliriz.

Yılların deneyimine sahip olan firmamız Gaziantep’in Nizip ilçesinde kurulmuş ve kısa zamanda yaptığı işlerle adından söz ettirmiş bir sigorta acentesidir. Firmamız yaşanabilecek tüm risklere karşı geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar. Son zamanlarda müşterilerimizden en çok gelen talepler sağlık sigortası, konut sigortası ve trafik sigortasıdır. Konut sigortasının konusuna deprem, hırsızlık, sel ve yangın girmektedir. Trafik sigortası herhangi bir kazada karşı tarafa da verilebilecek zararları da güvence altına alır. Sağlık sigortası ile SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden muayene ve tedavi olunabilir.

Firmamız sigorta yaptırmak isteyen müşterilerimize poliçeleri tek tek anlatır ve poliçenin kapsamında olan olmayan her şey hakkında bilgiler verir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin güvenini de kazanmış oluyoruz. Firmamız sunduğumuz makul fiyatlarla en iyi poliçeyi sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR