• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sigortalia Yenidoğan

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Salih Bey Caddesi No: 1 Yenidoğan İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cansu Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 398 13 98

Whatsapp 2:

0 (507) 488 66 05

Güvenli bir şekilde sigorta süreci yaşamak istiyorsanız birmilyonnokta.com üyesi olan Sigortalia Yenidoğan şirketimiz sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyar. Her insanın gelecekte başına gelebilecek kötü olaylara karşı kendini güvenceye alma isteği kaçınılmazdır. Bu konuda yapılması gereken her zaman kendilerini garanti altına alacak işlemleri gerçekleştirmektir. Eviniz, sağlığınız, arabanız ve dahası için hepsinde olumsuz durumlar yaşanabilmektedir. İleride pişman olmamak için kapımızı sizlere açıyoruz.

İstanbul sigorta finans sektöründe yeni bir dönem başlatan şirketimiz müşterilerimizin emeklilik, kasko, araç, dask, sağlık veya konut sigortası gibi çeşitli isteklerini karşılamak adına hepsini bünyemizde barındırmaktadır. Çalışkan, özverili ve gereken bilgiye sahip personelimiz sizlere tüm detaylarıyla beraber sigorta sürecini başınız ağrımadan geçirmenizde yardımcı olacaktır. Anlaşmalarımızdan sonra bile müşterilerimizin her türlü öneri, istek veya şikayet gibi durumlarında destek olmaya devam etmekteyiz.

Amacımıza uygun bir şekilde hem müşterilerimizin isteğine göre sigorta süreci gerçekleştirmiş oluyoruz hem de müşterilerimizin memnuniyetini de sigortalamaktayız. Tüm tecrübemiz ve bilgi birikimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini, güvenini sağlamak şirketimizin yegane kaçınılmaz kuralıdır. Kullandığımız üslup ile kolay ve hızlı yöntemlerimizle beraber siz çaylarınızı/kahvelerini içerken işlemlerinizi hızlıca bitirebilmekteyiz. Sektörde kendimizden emin, kararlı ve yeniliğe açık bir şekilde ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin her türlü geri dönüşlerini dikkate alıp çalışmalarımızı da düzenli olarak güncellemekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz işler sayesinde sizlerin sağlığınızı, mallarınızı kısacası geleceğinizi güvenceye almak bizim için bir keyiftir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR