• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sigortashop Bandırma

Adres :

İhsaniye Mah. 41. Sok. No: 21/9 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selin Diler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 883 14 98

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Sigortashop Bandırma, sağlık sigortası acentesi olarak hizmet vermektedir. Balıkesir sigorta finans sektöründe hizmet veren firmamız sayesinde gözünüz arkada kalmasın. Dask, iş yeri, kasko, konut, sağlık, seyahat ve trafik gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Aksigorta, Allianz, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Türk Nippon Sigorta Atlas Mutuel Sigorta, Bereket Sigorta, Doğa Sigorta, Demir Hayat ve Groupama gibi sigorta şirketleri sponsorluğunda hizmet vermekteyiz. Bu şirketlerin yanı sıra Eureko Sigorta, HDI, Gulf Sigorta, Koru Sigorta, MAPFRE, NEOVA, Orient, Quick Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Türkiye Sigorta, SBN Sigorta, Unico ve Zurich gibi şirketlerinde sponsorluna sahiptir.

Hem Türk hem yabancı firmaların acente hizmetini sunduğumuz firmamızda, müşteri memnuniyeti son derece önem arz etmektedir. Sigorta poliçeleriniz hazırlayan ekibimize tam ve doğru bilgiler vermelisiniz. Poliçenizi ayrıntılı şekilde okumadan kabul etmeyiniz. Sigorta poliçelerinizin ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilmesi için bu adım oldukça önemlidir. Sigorta poliçelerinizi hazırlayan kişilere aklınıza takılan bütün soruları çekinmeden sorunuz. Poliçenin okunması sırasında anlaşılmayan yerlerin olması gayet normaldir. Sigortanızın bütün ücretini mutlaka ödemelisiniz. Sigortanızın ücretini ve ödeme seçeneklerini oldukça iyi inceleyiniz. Açıkladığımız bütün maddelere oldukça dikkat ediniz.

Müşterilerimizin mağdur olmaması için bütün uyarıları ve üstümüze düşen bütün sorumlulukları yerine getirmekteyiz. Poliçe gereği anlaşmazlık yaşanan durumlarda firmamızın poliçeyi iptal etmesi ya da yeniden poliçe oluşturması mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR