• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sihirli Lostra

Adres :

Göztepe Mah. Atatürk Cad. No: 1 ( Carrefour Gurme İçi ) İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Türk

E-Posta Adresi :

sihirlilostra@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 349 49 48

Şık bir kombini tamamlayan ve star parça olarak da tanımlanan ayakkabılar hem erkek hem de kadın modasında çok önemli bir yere sahiptir. Rahat bir şekilde yürüme ve hareket özgürlüğü sunmanın yanında tarzınızı ifade etmede de en büyük yardımcıdır. Sihirli Lostra olarak sizlere çok sevdiğiniz ayakkabılarınızın tamir, bakım ve yenileme olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak da ayakkabılarda eskimeye başlamaktadır. Yeni bir ayakkabı almak yerine onları alanında uzman ellere teslim ederseniz aldığınız ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizlere ayakkabı tamiri ve bakımı alanında profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve bu işe yıllarını veren ustalarımız tarafından titiz ve dikkatli bir şekilde gereken bütün işlemler yapılmaktadır.

Ayrıca hizmetlerimiz içerisinde ayakkabı taban değişimi, bağcık değişimi, ayakkabı file değişimi ile ayakkabı temizleme de yer almaktadır. Sadece ayakkabı değil deri çanta tamiri, deri mont tamiri ile valiz tamiri de yapmaktayız. Özellikle deri zaman içerisinde üzerinde bazı bölgelerden eskimeye başlamaktadır. Küçük dokunuşlar ile eski haline dönmesini ile çanta ve montların ise mümkün olmaktadır.

Sizler ile paylaştığımız hizmetlerimiz ile İstanbul hizmet sektörüne yepyeni bir bakış açısı kazandırdık. Bağcılar’da yer alan atölyemizde modern ve gelişmiş bir alt yapı oluşturduk. Bu alt yapının üzerine hizmet anlayışımız ile ekibimizin birleşmesi ile de Sihirli Lostra meydana gelmiş olmaktadır. Sizler için çalışmaktayız ve hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR